Mateusz Furs

Założyciel i prezes firmy Inblock, studiował na wydziale Technologii Drewna Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, oraz Francuskim Ecole supérieure du Bois w Nantes. Swoją fascynację tematyką betonu i iniekcji zawdzięcza swojej pierwszej pracy na budowie. Już jako ośmio - dziewięcio latek obsługiwał jedyną na tamten czas elektryczną wciągarkę w podwarszawskiej miejscowości. Taczki z betonem w magiczny sposób znajdowały się na 2 a później 3 piętrze sąsiadującego z domem rodzinnym obiektu. Był rok 1988. Pamięć zapachu betonu i tworzenia czegoś wielkiego została w nim do dziś.

Chęć pogłębiania wiedzy i perfekcjonizm jest widoczny w jego codziennym działaniu i strukturze organizacyjnej firmy Inblock. Jego filozofia pracy i prowadzenia biznesu przekłada się bezpośrednio na Misję firmy. Dzięki swojemu uporowi i chęci zdobywania wiedzy stał się szanowanym ekspertem w dziedzinie Iniekcji i napraw betonu.

Swoją wiedzą i doświadczeniem chętnie dzieli się podczas prowadzonych przez siebie wykładów i szkoleń. Dzięki swojemu profesjonalizmowi i wiedzy często uczestniczy w działaniach innych firm i konsorcjów w charakterze eksperta w dziedzinie iniekcji, pomagając rozwiązywać trudne problemy iniekcyjne bądź opiniując prace oraz diagnozując usterki.

furs mateusz inblok 1

Inblock sp. z o.o.

02-001 Warszawa

Al. Jerozolimskie 85/8

NIP 701-039-26-72

KRS 0000473003; SĄD REJONOWY DLA M. ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Wysokość kapitału zakładowego: 50 000 PLN wpłacony w całości.

Zamknij

Ta strona uzywa plików cookies aby zapewnić poprawne jej funkcjonowanie Aby dowiedzieć się więcej przeczytaj naszą Politykę prywatności.

Akceptuję pliki cookies od tej witryny.

"