Inblock jest nowoczesną firmą stawiającą mocny nacisk na 3 filary odpowiedzialności:

Odpowiedzialność Biznesowa:

Jakość wykonywanych usług i używanych materiałów nie może pozostawić pola do dyskusji i wątpliwości. To skutecznosć determinuje nasze działanie, wybór metody i określenie harmonogramu realizacji. W naszym działaniu nie tolerujemy półśrodków. Każde finalizowane przez nas zlecenie musi spełniać nasze standardy.

Od początku działalności firmy planujemy nasz rozwój
i dokładnie wiemy gdzie się znajdujemy oraz dokąd zmierzamy.

Odpowiedzialność Kadrowa:

Nie byłoby nas dziś w miejscu w którym się znajdujemy bez naszych pracowników – współtworzących Inblock: pracowników, specjalistów, konsultantów. To dzięki naciskowi na ich ciągły rozwój, wspieranie edukacji i pogłębianie wiedzy, czy otwarcie na zasady work – life balance możemy pochwalić się dynamicznym, zaangażowanym i dobrze zmotywowanym zespołem. Na co dzień dbamy o bezpieczeństwo i komfort pracy naszych Ludzi, tak aby ich uwaga mogła skupiać się wyłącznie na zadaniach i realizacjach. 

Chcesz poczuć jak pracuje się z nami? Aplikuj do zespołu.

Odpowiedzialność Społeczna:

Nie pozostajemy obojętni na otaczający nas świat. Wykonując nasze zlecenia, zawsze wykorzystujemy najmniej inwazyjną z dostępnych metod. Mamy świadomość, że małymi krokami takimi jak redukcja zapylenia, ograniczenie ingerencji chemicznej w grunt, czy zmniejszenie emisji spalin przyczyniamy się do wielkiej walki o naszą Planetę i Społeczeństwo.

Inblock sp. z o.o.

02-001 Warszawa

Al. Jerozolimskie 85/8

NIP 701-039-26-72

KRS 0000473003; SĄD REJONOWY DLA M. ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Wysokość kapitału zakładowego: 50 000 PLN wpłacony w całości.

Zamknij

Ta strona uzywa plików cookies aby zapewnić poprawne jej funkcjonowanie Aby dowiedzieć się więcej przeczytaj naszą Politykę prywatności.

Akceptuję pliki cookies od tej witryny.

"