• Konsultacje na obiekcie Inblock

  Konsultacje na obiekcie 60 minut

  W trakcie wizji lokalnej przeanalizujemy zdjęcia i dokumenty z Twojego obiektu. Ustalimy co może zostać zrobione, jakie będą Twoje kolejne kroki i to co ja mogę naprawić. Wiedza "na czym stoję" i co "mogę zrobić dalej" jest niezwykle cenna.
  Rozmowa porządkuje myśli, pomaga ustalić strategię. Oto co po takiej konsultacji napisał Pan Artur Sołtysiak:
  "Pan Mateusz w rzeczowy i wyczerpujący sposób doradził jak naprawić spękany strop w domu jednorodzinnym. Fachowy i pomocny człowiek. Polecam!"
  I jeszcze przykład! Spękania na płycie dennej domu 1-rodzinnego. Ani wykonawca ani betoniarnia nie czują się winni, ale właściciele nie wiedzą czy mogą dalej budować. Stagnacja. W ciągu dosłownie 24 minut spotkania ustaliłem jakie próbki i badania należy pobrać oraz co robić dalej z tym betonem.
  1,850.00 
 • Konsultacje online Inblock

  Konsultacje online 30 min

  W trakcie rozmowy przeanalizujemy zdjęcia i dokumenty z Twojego obiektu. Ustalimy co może zostać zrobione, jakie będą Twoje kolejne kroki. A wiedza "na czym stoję" i co "mogę zrobić dalej" jest niezwykle cenna.
  Rozmowa porządkuje myśli, pomaga ustalić strategię.
  Oto co po takich konsultacjach mówią Klienci w swoich opiniach zamieszczonych na Google Maps:  
  "Bardzo pomocna konsultacja w sprawie zamakającego budynku. Fachowe doradztwo, szybka reakcja na zapytanie i próba rozwiązania problemu mimo dzielącej nas dużej odległości. Pan Mateusz, jego firma i obszerny blog wytaczają nowe, wysokie standardy na rynku osuszania budynków w Polsce. Polecam, Tomasz"
   
  89.00