Szkolenie: Iniekcja Ciśnieniowa – diagnoza i realizacja

Chcesz poszerzyć zakres oferowanych usług o iniekcję ciśnieniową, rozpocząć nową działalność w oparciu o technologię będącą znaną i uznaną metodą prawidłowych i trwałych napraw konstrukcji? 
Twoja firma w ramach dużego kontraktu zobowiązana jest do wykonania napraw metodą iniekcji ciśnieniowej i nie chcesz powierzać swojego wizerunku podwykonawcom? 

To szkolenie jest właśnie dla Ciebie! Dzięki innowacyjnej formule i doświadczonemu edukatorowi Twój zespół poszerzy kompetencje jednocześnie czynnie wykonując zlecenie dla Twojego klienta bez żadnego ryzyka i stresu związanego z efektem „pierwszego zlecenia”. 

Zrealizuj zlecenie na iniekcję albo projekt remontu u swojego klienta w ramach szkolenia z iniekcji ciśnieniowej i wykonaj tę naprawę wspólnie z nami. Możemy pracować na sprzęcie iniekcyjnym Inblock lub na Waszych pompach. Jeśli potrzebujesz, oprócz szkolenia dostarczymy Ci również odpowiednią żywicę naprawczą.  

Pamiętaj: To wiedza oraz możliwość skonsultowania technologii z doświadczonymi wykonawcami podczas szkolenia i po jego zakończeniu może zdecydować o powodzeniu kolejnych projektów wykonawczych. 

Szkolenia Iniekcyjne Inblock oparte są o najnowocześniejszą metodologię pracy wspieraną przez autorskie narzędzia online dla wykonawców, które nie tylko wspierają poprawność wykonania, ale wręcz gwarantują zgodność wszystkich podjętych działań z kartami technicznymi i etykietami produktów iniekcyjnych w odniesieniu do specyfikacji konkretnej konstrukcji. Prawidłowe zastosowanie technologii nigdy nie było tak intuicyjne.  


Czego dowiesz się na szkoleniu? Jakie tematy poruszymy?  
Co zrobimy razem? 

Sprawdź Program szkolenia

 1. Wspólna wizja lokalna na budowie, analiza uszkodzeń.
  Konsultacje na obiekcie Twojego klienta, w których to Ty lub Twój zespół ma zadanie poprawnie odszukać uszkodzenie, zdiagnozować jego genezę i przedstawić wyniki klientowi.
 2. Analiza poprzednich prób napraw
  Wspólnie przeanalizujemy dokumentację, zlecenia i faktyczne ślady napraw, które w jasny sposób zdeterminują dalszy przebieg aktualnego zlecenia.
 3. Analiza dokumentacji obiektu
  Wspólnie przeanalizujemy dostępną dokumentację techniczną, aby zebrać jak najwięcej informacji, które pomogą zaplanować dalsze działania.
 4. Opracowanie technologii naprawy
  Ty lub Twój zespół przygotujecie plan naprawy, wraz z weryfikacją kosztów i wykazem potrzebnych materiałów pod czujnym okien edukatora Inblock
 5. Przygotowanie naprawianej konstrukcji do iniekcji
  Ty lub Twój zespół na bazie zdobytej do tej pory wiedzy przygotujecie obiekt do rozpoczęcia naprawy. Edukator Inblock na bieżąco będzie dbał o poprawność i jakość działań. W razie potrzeby – podwinie rękawy.
 6. Przygotowanie pompy
  Wspólnie ustawimy pompę iniekcyjną korzystając z wieloletniego doświadczenia Inblock oraz poprawnie odczytanych informacji z… kart produktowych.
 7. Przygotowanie żywicy
  Wspólnie przygotujemy materiał idealnie do przeprowadzenia iniekcji w zastanych warunkach.
 8. Iniekcja ciśnieniowa, analiza postępu prac
  Przeprowadzimy wspólnie iniekcję ciśnieniową. Edukator Inblock będzie w pobliżu podpowiadając i w razie potrzeby uczestnicząc w pracach. Oprócz umiejętności wykonawczych Ty lub Twój zespół musicie umieć ocenić efekty swoich działań, tak żeby z przekonaniem móc wziąć za nie odpowiedzialność.
 9. Zakończenie i podsumowanie wykonanej naprawy

Doskonałym sposobem na określenie potrzeb i zakresu szkolenia, a nawet omówienie Twojej oferty na pierwszą iniekcję jest konsultacja online. Przygotuj materiały i zagadnienia, które chcesz przedyskutować i wykup konsultację online. W jej trakcie wspólnie przeanalizujemy dokumenty od Twojego Zamawiającego oraz te zebrane przez Ciebie na wizji lokalnej, abyś po konsultacji mógł złożyć dobrą i bezpieczną dla siebie ofertę. Ustalimy też cały program, daty, czas trwania i koszt szkolenia dla Twojego zespołu:

Szkolenie Inblock da Ci znacznie więcej niż wiedzę do wykonania prac iniekcyjnych. Dzięki doświadczeniu naszych Edukatorów zdobędziesz pewność i nowe, pewniejsze zrozumienie technologii napraw, zbierania i analizowania danych czy opracowywania rozwiązania. Innowacyjność naszego podejścia polega na łączeniu oddzielnych często ról: nauczymy Cię nie tylko fachowo i precyzyjnie zdiagnozować problem i opracować metodologię jego naprawy, ale też wykonać prace zgodnie z najnowszą wiedzą i wytycznymi producentów. Dzięki czemu Twoja firma będzie odbierana jako pewny i odpowiedzialny partner w realizacjach bazujących na iniekcji.  

Szkolenie, które zarabia! 

Szkolenie iniekcyjne Inblock to jedyny produkt na rynku, który pozwoli Tobie lub Twojemu zespołowi podnosić kwalifikacje jednocześnie zarabiając. Nasze szkolenie zawsze realizowane jest podczas faktycznego zlecenia, bez inscenizacji, bez odgrywania ról czy preparowania uszkodzeń. Nasi edukatorzy i pracownicy Inblock wspólnie z Twoim zespołem realizują zlecenie, a honorarium za prace pobierasz Ty i Twoja firma. 

Pamiętaj: Jednym z najskuteczniejszych sposobów na przyciąganie do swojej firmy lepszych kandydatów do pracy przez międzynarodowe koncerny są między innymi nowoczesne narzędzia pracy. Duma pracownika z używania takich narzędzi i odbycia dobrych szkoleń to nowy klucz do rozwoju Twojej firmy czy działu, jeśli Ty również chcesz rozwijać możliwości Twojej organizacji.

Dlaczego warto zaczynać działalność firmy ze szkoleniem Inblock Iniekcja Ciśnieniowa – diagnoza i realizacja 

 • Praca i nauka z doświadczonymi na pierwszych zleceniach obniża ryzyko
 • Nie „położysz” firmy na pierwszym zleceniu 
 • Nabierzesz dobrych praktyk i nawyków 
 • Poznasz nowoczesne narzędzia online dla otrzymania powtarzalnie dobrych rezultatów 
 • Skonsultujesz swój pomysł na naprawę 
 • Wycenisz naprawę z doświadczonym wykonawcą 

Dlaczego warto rozszerzać działanie swojej formy ze szkoleniem Inblock Iniekcja Ciśnieniowa – diagnoza i realizacja   

 • Realizacja części kontraktu wraz z doświadczonym wykonawcą w kosztach niższych niż zatrudnienie podwykonawcy; 
 • Realizacja części kontraktu przy wykorzystaniu własnych ludzi i zasobów 
 • Prowadzenie kontraktu i jednocześnie zarabianie na pracach zwykle oddawanych podwykonawcy
 • Praca i szkolenie własnej załogi w tym samym czasie 
 • Zmniejszenie liczby postronnych ludzi na budowie 
 • Po zakończeniu pozostaje zrealizowany odcinek kontraktu i wiedza we własnej załodze 

Wolisz kurs online?

Interesuje Cię szkolenie o podobnej tematyce w formie online? Wolisz kurs wideo, do którego możesz wracać? Dołącz do listy zainteresowanych – postaramy się przygotować kurs dla Ciebie.

×