Dlaczego wygoda poprawia bezpieczeństwo i wydajność

Wygodny, estetyczny i wytrzymały strój poprawia samopoczucie w pracy. Lepsze samopoczucie wpływa na wszystkie aspekty życia, w tym na bezpieczeństwo czy motywację. Na wyższą jakość wykonywanych zadań i ich efekty. Lepsze działanie przekładające się na ogólny dobrostan. Uznałem więc, że zakup profesjonalnej odzieży roboczej Blåkläder to dość prosta inwestycja zwracająca się w tak wielu aspektach życia. Lepiej wyglądasz, lepiej się czujesz, lepiej działasz, masz lepsze efekty. 

Dobrze dobrany strój do pracy

Jako specjalista od iniekcji, założyciel  Inblock® osobiście nie znam się na ubraniach, więc podszedłem do tych zakupów zadaniowo. Chciałem załatwić sprawę raz, a dobrze! W domu mam ubrania dosłownie ułożone w pasujące zestawy, żeby nie musieć podejmować decyzji, tracić czasu i wymyślać nic na nowo (ani wyważać drzwi otwartych na oścież).

Uznałem, że powinienem tak samo postąpić w temacie ubrań roboczych mojego zespołu. Wspólnie z doradcą Blåkläder wybraliśmy zestawy dla każdego z załogi Inblock® 

Uważam, że Klient poznaje profesjonalnego wykonawcę po porządku „na pace” auta i po ubraniach. Podświadomie zalicza nas do właściwej kategorii – ułatwiamy mu podjęcie tej nieuświadomionej decyzji. Strój dobrze dobrany do specyfiki pracy i estetyczny zapewnia profesjonalny wygląd w oczach klientów oraz bezpieczeństwo i wygodę mojego zespołu.

Skorzystaj z rabatu 5% na swoje kolejne zamówienie
podając hasło INBLOCK!

Możliwość personalizacji i identyfikacji

Jeśli z daleka widać, że pracownicy są ubrani w profesjonalne, jednakowe lub bardzo podobne do siebie stroje z logotypem -> to znaczy, że są w jednym zespole.  Klient rozpoznaje poukładany system wewnętrzny firmy po takich drobnostkach jak jednolite ubrania robocze. Podświadomie łączy to (i słusznie) z wysoką jakością wykonywanych napraw. Raz podjęta decyzja o inwestycji w jakościowy strój roboczy ze znakami Inblock® zwraca się codziennie w postaci wysyłania jasnych przekazów wszystkim, z którymi mamy kontakt i na budowie i w drodze – w Inblock szanujemy swoich pracowników i na co dzień dbamy o jakość naszych usług!

Sam też mam kilka podkoszulków z logiem Inblock® i chodzę w nich na co dzień. To realizacja dawnych marzeń o posiadaniu  znaku swojej firmy (a nie jakiegoś światowego koncernu) na ubraniu, w których bez najmniejszych przeszkód pomaga opcja personalizacji odzieży Blåkläder.

Współpraca z Blaklader

Jestem ogromnym entuzjastą skalowania i działania w szerszej perspektywie. Jeśli załatwiam daną sprawę, to jednocześnie buduję procedurę na wszystkie kolejne przypadki w przyszłości. Współpraca z Blåkläder oszczędza czas poprzez realizację procedury. Oni po prostu przechowują dane z pomiarów wszystkich pracowników, więc jeśli ktoś będzie potrzebował kolejnych butów czy spodni, to dostaniemy je. I w odpowiednim wymiarze i z naszym logiem i na czas.

Skorzystaj z rabatu 5% na swoje kolejne zamówienie
podając hasło INBLOCK!

BUTY GECKO
BUTY ELITE
BUTY ELITE
SPODNIE RZEMIESLNICZE X1900 ZE STRETCHEM
KURTKA HYBRYDOWA
T-SHIRT
PASEK ELASTYCZNY
×