fbpx

 

Naprawiam konstrukcje bo wierzę, że każda nadal może służyć kolejnym pokoleniom. 

Mateusz Furs

założyciel Inblock

 iniekcja ciśnieniowa Warszawa Inblock

Realizujemy prace na terenie całego kraju. Oprócz usług naprawy w technologii iniekcji ciśnieniowej i hydroizolacji na stronach Inblock znajdą Państwo bloga z mnóstem opisów technologii i nietuzinkowych rozwiązań, a także podcast pt."Concrete Injection Made Easy".

Iniekcja to nisza, ale okazuje się, że rozwiązania te stosowane są we wszystkich rodzajach obiektów i z korzyścią dla całych społeczeństw: kolej, tunele, metro, garaże i przejścia podziemne, obiekty kubaturowe i hydrotechniczne.

Popularyzowanie rozwiązań technologii iniekcji ciśnieniowej znakomicie wpisuje się w moje DLACZEGO, w wiarę w to, że każda konstrukcja nadal może służyć następnym pokoleniom. Zatem warto naprawę przeprowadzić z najwyższą starannością i znajomością techniki budowlanej.

 

Jakie zadać pytania, aby określić stan konstrukcji-metodologia. W tym artykule dostępny jest również plik PDF z metodologią pomocną przy wysłaniu zapytania ofertowego, którą przygotowałem specjalnie dla Państwa.

Zapytania dotyczące Państwa zagadnień proszę kierować na poniższy adres:

 

Dział iniekcji 

mgr inż. Mateusz Furs


tel. kom.: +48 503 809 898


email:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 

Udostępnij nasz kontakt znajomemu: 

Inblock sp. z o.o.

02-001 Warszawa

Al. Jerozolimskie 85/6b

tel. +48 503 809 898

NIP 701-039-26-72

KRS 0000473003; SĄD REJONOWY DLA M. ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Wysokość kapitału zakładowego: 50 000 PLN wpłacony w całości.

Mapy Google

Zamknij

Ta strona uzywa plików cookies aby zapewnić poprawne jej funkcjonowanie Aby dowiedzieć się więcej przeczytaj naszą Politykę prywatności.

Akceptuję pliki cookies od tej witryny.

"