Dlaczego uszczelnianie obiektów nigdy nie straci na ważności?

Opublikowano: 6 maja 2020 Czas czytania: 2 minuty

W drugim odcinku podcastu Concrete Injection Made Easy rozmawiam z Nickiem Chittendenem, regionalnym menedżerem Master Builders Solution na Bliskim Wschodzie i Afryce, który pracuje w branży od ponad 25 lat. Nick daje nam całościowy obraz branży budowlanej i przedstawia listę najlepszych praktyk.

Zapoznaj się z tym odcinkiem, a dowiesz się, jak usprawnić proces zarządzania ryzykiem w zakresie wodoszczelności budynków, w jaki sposób możesz wykorzystać skrzyżowanie dwóch gałęzi przemysłu, tunelowanie i budownictwa podziemnego i wiele więcej! 

Nie przegap odcinka podcastu z Nickiem Chittendenem z Master Builders Solutions wyjaśniającym, w jaki sposób technologia iniekcji ciśnieniowej może stać się polisą ubezpieczeniową.

Z tego odcinka dowiesz się:

Czym jest zarządzanie ryzykiem, jeśli chodzi o hydroizolację

Kiedy masz wysoki poziom wody gruntowej, możesz spodziewać się, że będziesz mieć później problem. Jak wcześniej wykorzystać tę wiedzę?

Jak rozpoznać, czy istnieje możliwość przecieku

Nick mówi, że iniekcja może i nie jest nauką o budowie rakiet, jednak potrzebna jest wyobraźnia! Całkowicie się z tym zgadzam.

Pamiętaj, że wykop to tylko część projektu!

Jak możemy wykorzystać nałożenie się na siebie dwóch branż: tunelowanie i budownictwa podziemnego

Mówimy o znanych i nieznanych, nie wiedząc, dlaczego tak często wybieramy to drugie.

Ostatecznie mówimy o cenie oferty. Jedna cena pozwala zagwarantować wodoodporność, ale być może zbyt wysoka, druga pozwala jedynie wygrać przetarg.

Notatki odcinka #002 czyli wywiadu oraz możliwość przesłuchania całego odcinka.

Możesz też przesłuchać odcinek podcastu w iTunes www.inblock.com.pl/apple

Dodaj komentarz

×