Uszczelnienie garażu SP 400

Opublikowano: 10 września 2020 Czas czytania: 2 minuty

Trwają prace nad uszczelnieniem żelbetowej konstrukcji stropu garażu w szkole podstawowej nr 400 w Warszawie. Wykonujemy naprawę szczelności dylatacji konstrukcyjnej o długości ok 35 m, przejść technologicznych rur oraz peszli przez otwory w stropie oraz styku roboczego ścin i stropu. 

W najbliższych dniach zajmiemy kilka miejsc parkingowych wzdłuż dłuższych ścian obiektu w celu rozpoczęcia przygotowań do uszczelnienia połączenia ścian i stropu. Dziękujemy wszystkim Państwu za wyrozumiałość w tym względzie. Już niebawem parking zostanie naprawiony i oddany całkowicie do użytku nauczycieli i rodziców. Przy okazji życzymy wszystkim samych sukcesów w nowym roku szkolnym! Zespół Inblock.

Przewidziany w umowie zakres prac wykonamy do końca września.

Rozpoczęliśmy od uszczelnienia kilkunastu poszli i 8 rur spustowych odprowadzających wodę opadową z boiska szkolnego, które znajduje się ponad garażem. 

W drugiej kolejności przystąpiliśmy do uszczelnienia dylatacji konstrukcyjnej stropu. W tym celu usuwamy obecne wypełnienie dylatacji czyli styropian oraz bentonit, który do tej pory służył jako nieskuteczne uszczelnienie. Jak zawsze, w zasadzie lepiej żeby go w ogóle nie zainstalowano, bo jedynie ubrudził wewnętrzne ścianki dylatacji oleistą substancją co wydłuża proces oczyszczenia przed iniekcją ciśnieniową żelu akrylowego.  

Kolejne etapy prac będą dodawane w miarę postępu prac naprawczych. 

Referencje Inblock

Jeśli potrzebują Państwo użyć naszych referencji, aby przekonać kogoś do współpracy z naszą firmą, poniżej zamieszam całą galerię skanów tych dokumentów. W związku z tym, że ten artykuł dotyczy uszczelnienia dylatacji konstrukcyjnych, styków roboczych i przejść technologicznych rur przez strop w tym miejscu udostępniam także plik pdf referencji za uszczelnienie właśnie tych elementów konstrukcji, które można pobrać i posługiwać się nimi podczas przygotowań do współpracy z firmą Inblock sp. z o.o.

Referencje Inblock Dekarexport przejścia rur i kabli styki robocze dylatacja konstrukcyjna stropu

Referencje Inblock Dekarexport przejścia rur i kabli styki robocze dylatacja konstrukcyjna stropu

Dodaj komentarz

×