Nowy podcast „Concrete Injection Made Easy” nadchodzi

Opublikowano: 6 maja 2020 Czas czytania: 2 minuty

Złap zasięg podcastu „Concrete Injection Made Easy”, gdzie gospodarz Mateusz Furs dzieli się swoim doświadczeniem w technologii iniekcji ciśnieniowej i pomaga budować konkurencyjną firmę w branży budowlanej.

Dowiedz się, jak wybrać i dopasować odpowiednią żywicę lub pompę do pracy, aby uzyskać najlepsze, wodoodporne uszczelnienie pęknięć i dylatacji, a także i poszerzyć bazę klientów.

Od 2010 roku autor pracuje w branży naprawy betonu zarówno jako produkt manager, jak i właściciel firmy wykonawczej w Warszawie. W 2017 roku założył blog na temat technologii iniekcji ciśnieniowej i rozwiązań izolacji, takich jak iniekcja kurtynowa, izolacja pozioma i pionowa, wybór odpowiednich zapraw, pomp i pakerów.

W podcaście i na swoim blogu opowiada o technologii iniekcji w betonie, murze, ścianach z betonowych bloków i kamienia, a także o technikach zatrzymywania wód gruntowych. Zagłębia się także w zasady niszczenia konstrukcji przez wilgoć i sole – i co można zrobić, aby temu zapobiec. Dzieli się swoim doświadczeniem w zakresie stabilizacji gruntu, podnoszenia betonu i wykonywania membran z żywicy w gruncie, abyś mógł zastosować te same techniki w swoim biznesie. Podcast to mieszanka ciekawych wywiadów z ekspertami z całego świata, których nie warto przegapić.

Na blogu i w podcaście będę mówić o iniekcji i naprawach konstrukcji. Jeśli jesteś inżynierem, projektantem, wykonawcą, ekspertem lub dostawcą materiałów budowlanych, ten blog i podcast jest właśnie dla Ciebie. W tym pierwszym odcinku dam Ci jedną z moich najlepszych tajnych wskazówek, która pomaga mi utrzymać niską lepkość zmieszanej żywicy przez cały czas prowadzenia iniekcji. Jest to bardzo ważne, szczególnie w przypadku iniekcji pęknięć.

Zasubskrybuj newsletter i przenieś swój biznes na nowy poziom.

Niezależnie od tego, czy będziesz słuchać oryginalnych podcastów po angielsku w iTunes, czytać ich angielką transkrypcję czy czytać moje polskie artykuły opisujące tamte wywiady, zawsze zostaniesz z nową ciekawą wiedzą. A przecież o to w tym chodzi. Ci najlepsi wciąż powtarzają, że czują potrzebę szkolenia, poznawania nowych technik, słuchania opinii innych. I myślę, że to właśnie takie podejście sprawia, że są właśnie tam, wśród najlepszych. 

Zapraszam Cię do tej wspólnej przygody. 

Dodaj komentarz

×