fbpx

Flota firmy Hilti wpisuje się idealnie w mój sposób myślenia sharring economy - nie muszę być właścicielem danego sprzętu aby móc go efektywnie wykorzystywać i zarabiać na nim.  Dziś zamieniłem używaną, dwuletnią wkrętarkę SFC 22-A na nowiutką. Ale co tam sprzęt…

Dodatkowe korzyści

Jeśli dodam do tego serwis sprzętu w cenie comiesięcznej opłaty najmu, darmowy sprzęt zastępczy wraz z dostawą na budowę na czas naprawy i taką zwykłą hiltowską niezawodność to wychodzi mi całkiem dobry biznes. 

I jeszcze jedno. Wkrętarka ta przez ostatnie dwa lata wkręciła u mnie w firmie kilkadziesiąt tysięcy pakerów. Jeśli przyjąć, że ręcznie na wkręcenie 1 pakera potrzeba prawie minutę, to oszczędziłem  ok 40 sekund na każdym z nich. Ta oszczędność to ogrom czasu - ok 60%.  

To również uniknięcie dodatkowego zmęczenia pracownika. Wyobraź sobie czytelniku jak to jest wkręcić i docisnąć tyle śrubek kluczykiem ręcznie. Tego ostatniego nie da się nawet wycenić - to jest bezcenne. 

 używana wkrętarka Hilti SFC 22-A nowa wkrętarka SFC 22-A

Zdjęcie używanej wkrętarki pokazuje dość dobrze, jak mocno sprzęt ten pracuje i zarabia na siebie w Inblock sp. z o.o. Pokazuje ogrom pracy na tych wszystkich budowach, całe godziny wkręcania i wykręcania pakerów przed i po iniekcji ciśnieniowej rys , spękań, pustek czy dylatacji. Oczywiście największą oszczędność czasu wkrętarka ta funduje nam w przypadku iniekcji strukturalnej czy kurtynowej gdzie ilość pakerów jest naprawdę duża. Nad ziemią, pod ziemią, w tunelach i przejściach podziemnych.  

Kiedy przypomnę sobie kupioną tzw. marketową wkrętarkę, płakać się chce. Sprzęt ten nie doczekał chyba końca tamtej jednej budowy. Akumulatorki nie chciały się ładować, wkrętarka się zatarła. Nawet naprawić się nie dało, bo jak usłyszeliśmy później - jednorazówek się nie naprawia.  

Z czystym sumieniem polecam ten sprzęt. Działa aż miło. Właśnie zaczęliśmy kolejne dwa lata z flotą.

 

 

najnowsze artykuły

najczęściej czytane

Bez nazwy 1

This Free PDF Checklist Reveals a 7-Question Methodology

you can use today to increase your effectiveness and build a personal brand.

This free Calc helps you

to drill right for the first time and tells you the drill length

These 6 core principles automate my crack injection business
It's your turn now.

 

Pobierz ten kalkulator wiercenia do iniekcji rys

i licz zamiast działać na wyczucie

Pobierz ten kalkulator wiercenia przerw roboczych

i policz gdzie zacząć wiercić, kąt i długość wiertła

This free Podcast Guest Guide

will accelerate the creation of your personal brand

 

Inblock sp. z o.o.

02-001 Warszawa

Al. Jerozolimskie 85/6b

tel. +48 503 809 898

NIP 701-039-26-72

KRS 0000473003; SĄD REJONOWY DLA M. ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Wysokość kapitału zakładowego: 50 000 PLN wpłacony w całości.

Mapy Google

Zamknij

Ta strona uzywa plików cookies aby zapewnić poprawne jej funkcjonowanie Aby dowiedzieć się więcej przeczytaj naszą Politykę prywatności.

Akceptuję pliki cookies od tej witryny.

"