fbpx

Informacja techniczna o Twoim budynku

Czy zaczynasz remont bez rozpoznania zakresu? Wydajesz pieniądze, zanim dowiesz się na co? 

Powszechnie znanym, choć niezauważanym faktem jest to, że informacji szukamy u praktyków, a więc właśnie u wykonawców. Taka konsultacja często prowadzi do złożenia zamówienia, a zawsze do przekazania wiedzy. 

 

Informacja techniczna z ofertą  

Przed podjęciem decyzji o podjęciu tak znacznego wydatku jakim jest remont, klient potrzebuje poznać faktyczny stan konstrukcji. Okazuje się, że zamiast zlecać drogą ekspertyzę techniczną u rzeczoznawcy budowlanego, często wystarczy wizyta przyszłego wykonawcy napraw. Taka osoba umie, na podstawie wielu wcześniejszych zrealizowanych remontów, powiedzieć co, jak i oczywiście w jakiej cenie należy naprawić.  

Wiedza pozwalająca podejmować decyzje 

Klient otrzymuje nie tylko ofertę, ale i informację o stanie konstrukcji i technologii napraw. Dzięki temu ma solidną informację do podjęcia decyzji o rozpoczęciu inwestycji. Wie, na jakiej podstawie oferta została przygotowana, jakie czynności będą wykonane, przy użyciu jakiego sprzętu i materiałów. Wreszcie wartość ofertowa prac nie bierze się "z sufitu” albo nawet "z kosmosu”. 

Rozmowa telefoniczna 

Podczas rozmów telefonicznych słyszę bardzo często słyszę: „Ok, w takim razie chcielibyśmy żeby Pan przyjechał, jeszcze to obejrzał i będziemy dogrywać szczegóły”. Zdanie wypowiedziane tonem osoby przekonanej, że dobrze trafił, osoby która dowiedziała się wszystkiego czego potrzebowała, w głosie słychać zadowolenie i ulgę, że sprawy nabiorą tempa.  

Współpracują z nami 

Firmy zarządzające nieruchomościami już się przyzwyczaiły, że mogą liczyć na naszą wiedzę techniczną. Za ich pośrednictwem wspólnoty mieszkaniowe po wizji lokalnej zamawiają informację techniczną, technologię naprawy i ofertę. Taki zestaw dokumentów pozwala podjąć decyzję o inwestycji i remoncie.  

Jestem przekonany, że konsultacje i przygotowana przez nas informacja techniczna jako załącznik do oferty jest doskonałym, zapewniającym budowanie wzajemnego zaufania, rozwiązaniem.  

Info techniczne o twoim obiekcie03

W tych artykułach opisywałem niektóre przykłady takich realizacji zaczynających się od wizji lokalnej i  informacji technicznej:

Analiza przecieków przez strop garażu

Zacieki z balkonu

Jak uszczelnić dylatację konstrukcyjną stropu?

Uszkodzony tynk w garażu podziemnym

Analiza betonu na stacji uzdatniania wody

Przeciek przez dylatację mostową autostrady 

Uszkodzenie posadzki na hali produkcyjnej

 

Jak widać lista jest długa, tematy zróżnicowane. Zaproś nas do współpracy, dowiedz się co i jak można naprawić na twoim obiekcie.  

Masz pytania? Pisz na adres              Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

mgr inż. Mateusz Furs

manager ds. iniekcji 

najnowsze artykuły

najczęściej czytane

Bez nazwy 1

This Free PDF Checklist Reveals a 7-Question Methodology

you can use today to increase your effectiveness and build a personal brand.

This free Calc helps you

to drill right for the first time and tells you the drill length

Inblock sp. z o.o.

02-001 Warszawa

Al. Jerozolimskie 85/6b

tel. +48 503 809 898

NIP 701-039-26-72

KRS 0000473003; SĄD REJONOWY DLA M. ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Wysokość kapitału zakładowego: 50 000 PLN wpłacony w całości.

Mapy Google

Zamknij

Ta strona uzywa plików cookies aby zapewnić poprawne jej funkcjonowanie Aby dowiedzieć się więcej przeczytaj naszą Politykę prywatności.

Akceptuję pliki cookies od tej witryny.

"