fbpx

 

Mam w sobie taki gen. Gen, który popycha mnie do ratowania budynków, rewitalizacji i przywracania im świetności. Zawsze bardziej cieszył mnie jeden wyremontowany budynek niż kilka nowych. Lubię przebywać w takich obiektach podczas prac budowlanych. Na moich oczach odzyskują one dawną świetność. Znowu będą mogły służyć kolejnym pokoleniom ludzi. 

Kamienica przy ul. Mazowieckiej w WarszawieNaprawiam, bo chcę aby otaczający mnie świat wyglądał inaczej. Popękane i zniszczone konstrukcje nie powinny tak wyglądać. Wkurza mnie,  jak bardzo ludzie nie dbają o swoją własność, jak dalece, odkładając remonty, są w stanie doprowadzić ją do upadku.  

Dowodem słuszności remontu jest zachwyt, duma i wzruszenie jakim cieszą się odrestaurowane obiekty. Dzieje się tak przecież na całym świecie.  

 

 Kamienica przy ul. Mazowieckiej 2/4 w Warszawie

Obecność w branży napraw konstrukcji znakomicie do mnie pasuje. To jest dokładnie to czym żyję i co nadal chcę robić. Kiedy poznałem technologię iniekcji, poczułem jakbym wchodził na wyższy stopień świadomości. Wtedy wspomnienie dzieciństwa spędzonego na budowie końca lat 80-tych stało się nagle takie prymitywne. W porównaniu z nowoczesnością pomp i żywic tamte materiały i narzędzia bardziej przypominały zabawki. 

Szukam możliwości ratowania i modernizacji konstrukcji. Uczę się i poznaję nowe technologie aby dzięki nim móc przywracać do życia coraz starsze i bardziej zniszczone obiekty. Bez poznawania ludzi dzielących te pasje i rozwoju osobistego Inblock byłby tylko biznesem, a nie sensem życia. Wychowałem się na budowie i tam poznawałem pierwsze branżowe doświadczenia, poznałem zapach świeżego betonu. To tam rozwijałem wyobraźnię obserwując budowę szalunku schodów. 

Dziś buduję firmę, która pozwala mi wiązać w jedno pasję naprawy, zamiłowanie do rewitalizacji i dziecięce wpomnienie obecności na budowie. 

Cieszę się, że mogę spełniać swoje marzenia wykonując pracę przy użyciu najnowocześniejszych iniekcyjnych technologii jakie zna świat i przy udziale ludzi oraz pracowników dzielących te same zainteresowania. Gen rewitalizacji i naprawy ujawnia się w pełni.

 

Masz pytania? Pisz na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

mgr inż. Mateusz Furs

manager ds. iniekcji

Inblock sp. z o.o.

 

najnowsze artykuły

najczęściej czytane

Bez nazwy 1

Inblock sp. z o.o.

02-001 Warszawa

Al. Jerozolimskie 85/6b

tel. +48 503 809 898

NIP 701-039-26-72

KRS 0000473003; SĄD REJONOWY DLA M. ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Wysokość kapitału zakładowego: 50 000 PLN wpłacony w całości.

Mapy Google

Zamknij

Ta strona uzywa plików cookies aby zapewnić poprawne jej funkcjonowanie Aby dowiedzieć się więcej przeczytaj naszą Politykę prywatności.

Akceptuję pliki cookies od tej witryny.

"